Жодне місто не відзначається серед інших таким різноманіттям та цікавинками укладання бруківки, як Львів. Ця особливість вулиць культурної столиці країни, різноманітних елементів, на які багатий ландшафтний дизайн Львова, увійшла в усі путівники та туристичні описи старовинних вулиць, парків, площ, скверів. Проте за всім цим стоїть не лише майстерність дизайнерів, а й професіоналів з укладання бруківки, які працюють у нашій компанії – Ареал Брук. За багато років ми зарекомендували себе у цій сфері і стали справжніми лідерами, нашу роботу можна побачити і на приватних подвір’ях, і на міських вулицях і скверах.

Що пропонує наша компанія?

Кладка бруківки, яку замовляють у нас, завжди виглядає вишукано і особливо, тому що ми володіємо особливими технологіями, завдяки яким дизайн ваших садиб або дач стане неповторним, якісним і не схожим на інші.

Серед найтоповіших тротуарних плиток, які пропонує наша компанія – бруківка марок “Озон” та “Магік”. Їх відрізняє

  • стійкість до плісняви та різноманітних грибків;
  • стійкість до вологопроникнення;
  • протистояння механічним пошкодженням;
  • легкість ремонту, якщо в тому виникне потреба;
  • великий вибір кольорів та тону плитки.

Ареал Брук – це не лише укладка, а й найліпша ціна на укладання бруківки. Бо скориставшись нашими послугами ви отримаєте укладання тротуарної плитки у Львові і якісно, і недорого, і швидко.

Які переваги замовлення робіт в Ареал Брук?

Розглянувши фото бруківки у Львові, які виконували фахівці нашої компанії, ви впевнитесь у тому, що укладання тротуарної плитки варто довірити фахівцям, які не лише знаються на всіх тонкощах такого профілю роботи, а й порадять вам оригінальні варіанти оздоблення бруківкою ваших дворів, дачних ділянок чи територій біля торгівельних майданчиків, кафе чи деінде.

Дизайн бруківки Львів – найкраще рішення запропонують наші професіонали, що мають спеціальну освіту у містобудуванні, пройшли стажування за кордоном і в інших великих компаніях, що знаються на специфіці укладання тротуарної плитки ціна якої вас дійсно влаштує найбільше. Бруківка «Озон» Львів прикрасить ваші улюблені місця відпочинку, збагатить зовнішній вигляд, здавалося б простенького двору, перетворить звичайні зупинки на особливі острівці затишку у багатолюдному мегаполісі.

Укладання бруківки у Львові вимагає не лише якості і професіоналізму, а особливого відчуття ментальності міста, настільки, щоб дизайн оздоблення бруківкою природно вписався у загальне «звучання» краси старовинного місті. Ми раді запропонувати вам свою допомогу у вирішенні таких завдань. Адже кожен має займатися тією справою, в якій розуміється найліпше, як це роблять фахівці нашої компанії.

Як замовити наші послуги з укладання бруківки у Львові?

Дизайн бруківки нашої фірми задовольнить потреби кожного, хто прагне створити справді затишний куточок біля своєї оселі чи навколо території, де розташований ваш бізнес чи офіс. Адже ніхто не стане сперечатися, що зовнішній вигляд справляє перше враження про власників, створює певний настрій і сприйняття. Тому бруківка ціна Львів задля наших замовників передбачені в найкращих пропозиціях.

Вам лишається звернутися до наших консультантів, замовити виїзд на об’єкт дизайнера, зустрітися з інженером, який буде контролювати роботу і користуючись прайс-листом на укладку тротуарної плитки у Львові опреділитися з вартістю замовлення.

Ми порадимо, як, залишивши ваші найліпші побажання щодо дизайну, зробити вартість бруківки Львів доступнішою, а якість і привабливість проекту кращою. Не втрачайте шанс втілити ваші мрії!

Індивідуальний підхід в ціні до кожного клієнта

Виїзд на об’єкт та консультація